15 Qer
21:38
02 Shk
14:14
1.550 €

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Pajisje për Dyqane

21 Tet
13:26
5 €

Tiranë > Lapraka, Instituti

Të tjera

19 Sht
16:02
320.000 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Të tjera

15 Mar
12:34
5.500 €

Tiranë > Qendra

Të tjera

12 Tet
14:32
15.000 €

Tiranë > Qendra

Makineri industriale

13 Krr
15:14
08 Pri
09:45
02 Mar
15:20
18 Jan
12:32
130.000 €

Tiranë > Ali Demi

Makineri industriale

24 Pri
08:24
9.000 €

Tiranë > Paskuqan

Të tjera

20 Pri
13:04
1 Lekë

Elbasan > Elbasan

Të tjera

11 Shk
12:15
I negociueshëm

Peqin > Peqin

Të tjera

03 Shk
13:56
I negociueshëm

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Pajisje për ndërtim

23 Jan
08:38
1.500 €
29 Tet
22:09
5.500 €

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

12 Maj
04:34
1.800 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Pajisje për Dyqane

06 Mar
10:51
03 Mar
13:17
24 Tet
11:38
I negociueshëm
26 Sht
09:35
200.000 Lekë

Tiranë > Lapraka, Instituti

Kontaktet e biznesi

25 Qer
14:45
5.000 €

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Pajisje për Dyqane

07 Qer
14:48
10 Pri
01:08
I negociueshëm

Durrës > Durrës

Të tjera

12 Mar
18:42
23 Shk
19:45
110.000 €

Durrës > Durrës

Të tjera

22 Tet
12:29
16 Tet
22:57
1 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Pajisje për Dyqane

05 Tet
16:21
250 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Pajisje për Dyqane

12 Sht
15:16
12.000 €

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Prodhim dhe pajisje industriale

11 Krr
00:50
09 Krr
18:17
1.200 Lekë

Tiranë > Selvia, Medreseja

Pajisje për Dyqane

09 Krr
18:16
1.150 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Pajisje për Dyqane

26 Qer
18:41
26 Qer
18:06
300 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Pajisje për Dyqane

Faqja 1 nga 18