Linje prodhimi mobiljesh speciale

Numri i njoftimit: 90484 | Postuar në: 05.06.2021, 20:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion! Linje prodhimi mobilesh speciale italiane e perbere nga kater makineri. Linja mund te prodhoje mobilje dentistesh, mobilje tualeti, mobilje qe i rezistojne lageshtise. Linja eshte ne gjendje te shkelqyer pune. Cel. 00355698406639

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 Bruna