Makina prodhuese nga Bullgaria dhe Gjermania

Numri i njoftimit: 74833 | Postuar në: 11.07.2018, 00:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 111 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Makina prodhuese nga Bullgaria dhe Gjermania Vrejtje ekipi yne gjindet momentalisht ne Elbasan na kontaktoni ne numrat 0672477073 ose ne Kosove 0038345951748 po ashtu ne fcb Nesto2000 prodhimet tona i gjeni edhe ne youtube ne kanalin Nesto2000ltd

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Nesto 2000