Shitet

Numri i njoftimit: 90388 | Postuar në: 20.04.2021, 13:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Isshtë më i përshtatshmi për ngrohjen e hapësirave si tarracat, garazhet, objektet rekreative, shtëpitë e kohës së lirë, çadrat e karvaneve dhe serat.

Karakteristikat më të mira të ngrohësit me karburant Airrex përfshijnë konsumin e tij të ulët, mungesën e aromave, kontrollin termostatik dhe funksionimin e heshtur. Ngrohësi infra të kuq Airrex AH-300i nuk ka një ventilator, kështu që nuk lëshon pluhur në ajrin që merr frymë.

Airrex AH-300i është i përshtatshëm për hapësira deri në 1500 m³!

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Xhafa