Shiten Paisje Supermarketi

Numri i njoftimit: 77171 | Postuar në: 16.10.2018, 22:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten pajisje supermarketi ne gjendje shume te mire. Pajisjet jane rafte, banak, mural, retrobanko, kasa, kasa fiskale, skanerat e kasave, palmare per cekim malli, prozhektore dhe neone, kondicioner salle, kompjutera, karroca dhe kosha, lavapjate, peshore elektronike, printer, printer etiketash, rafte per magazine, bokse audioje, kamera, motor dhome frigoriferike, sirtare lekesh per kasa, tabela ofertash, frigorifer ngrires ishull, inverter, kasaforte, ekran per kamera, raft per vererat, motor central per frigorifere, bufe per zonen e te fresketave, mobilje zyre, pajisje per hapje automatike dere, liliput ngrohes uji per lavaman, dere dhome frigoriferike, forex me imazhe reklamuese te pershtatshme per cdo supermarket, fikese zjarri, etj.
Pajisjet mund te shiten edhe secila ne vete.
Supermarketi mbyllet per arsye objektive pas 1 viti e gjysem pune dhe pajisjet e mesiperme jane blere te reja.
Cmimet shume te leverdisshme dhe te diskutueshme. Ne reklame eshte vendosur pagesa totale e pajisjeve.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Paisje Supermarketi