Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe

Numri i njoftimit: 77016 | Postuar në: 28.03.2020, 20:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 100 euro . Cel ; +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin