Pajisje per lokal

Numri i njoftimit: 93087 | Postuar në: 15.03.2023, 12:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten frigorifer banak me 4 kanate+vendi expresit me sirtar+lavaman+bolier +fasada e barit punim tapicerie 1000€
Kondicioner mitsubishi 2 motorr+tubat me veshje izoluese(mbulon mbi 200m²) 2500 €
Frigirifer ekspozitor embelsirash 400 €
2 dyer xhami me kase inoksi per tualete 400 € copa
18 metra linear xham rrethues (rreth 1.5m i larte) 400 €
2 komplete tavolinash karrige/poltrona 150 € seti
10 vazo lulesh betoni bosh dhe me palma(drejkendore 1m×0.7,rrethore dhe katrore 50-60 € copa
4 vazo lule shpatore mbi 1m e larte
Sistem kamera bashke me dvd 300 €
Sistem fonie bashke me amplifikator dhe compjuter 400 €
Shiten te gjitha bashke
Vec e vec cmimi ndryshon

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Enrik