Gota per jogurt

Numri i njoftimit: 91768 | Postuar në: 18.01.2022, 12:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 130.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet komplet prodhimtaria e gotave te plastikes per jogurt,ajran,kos dhe uij.
Linija eshte e kompletuar prej kokrave te granulit e deri te printimi i gotave me logon e bleresit,dhe jan gati per pun.
Makinat gjenden ne Maqedoni(Tetov)
Per me shum detajle mund te na kontaktoni permes nr tel:0038640160659 apo email:mevlo1619@gmail.com

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Mevludin