Makineri per Ulluqe

Numri i njoftimit: 77195 | Postuar në: 22.10.2018, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 111 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makineri per Ulluqe 300mm pa shkeputje amerikane shitet kalander alumini wan Mark 3.80metra shitet kalander per ulluk te rrumbullaket deri 6.30metra mund te prodhosh gjeresi te ndryshme ulluqesh shitet makineri per Prodhim ganxhosh ulluku nga jashte dhe nga brenda shitet prese stampimi me kallupe per tape bllokuese per shkarkim ulluku te rrumbullaket per qepje dritarje catie shiten bashke dhe tek e tek shiten per arsye mbyllje bisnesi kto prodhime qe mund te prodhohen me keto paisje jane te vecanta me Kontaktoni ne tel:0683241158

 Elbasan     Belsh

Dërgo E-mail

 Durim