OKAZION

Numri i njoftimit: 50528 | Postuar në: 07.06.2019, 14:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Ekspozitor pasticerie me permasa (1.80*1.50) 2000 Euro
Banak Frigoriferik multifunksional 2.40m 1500 Euro.
Furre pasticerie me gaz me turbo. 1500 Euro

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 SELAMI