OKAZION SHITEN PAJISJE GOMISTERIE

Numri i njoftimit: 85624 | Postuar në: 19.03.2019, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Autoservise dhe Lavazhe

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITEN PAJISJE GOMISTERIE ITALIANE
ARSYJE FAMILJARE

 Lushnjë     Divjakë

Dërgo E-mail

 MONDI