PESHORE AUTOMOBILISTIKE NGA 1 DERI 120 TON

Numri i njoftimit: 90264 | Postuar në: 21.10.2020, 21:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Tregetim Peshoresh Elektronike Industriale me Kapacitet nga 1 deri ne 120 Ton me permasa e dimensione sipas deshires dhe nevojes se Klientit.
E VETMJA KOMPANI NE RAJON QE OFRON PRODUKTIN ME CE SIPAS DIREKTIVES EUROPIANE 2014/31UE

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 TUNAMAR SHPK >(Ndërmarrje)