Makin shtypi heidelberg cilinder

Numri i njoftimit: 90280 | Postuar në: 27.10.2020, 23:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet heidelberg cilinder 38×52 cm

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Alpin