Parukeri

Numri i njoftimit: 87877 | Postuar në: 24.10.2019, 11:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Parukeri ,Estetike, Kozmetike

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes mobilje dhe produkte parukerie , te gjitha bazat per te hapur nje biznes .

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Alba