shiten

Numri i njoftimit: 86852 | Postuar në: 26.09.2019, 09:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Kontaktet e biznesi

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet 10 komplete tavolinash me nga 4 poltrona gjendje te mire si dhe paisje kreperie me 2 plitka 35 bashke me tavolinen e punen dhe aksesoret e tj pothuajse te reja
gjithashtu shiten vazo lulesh bashke me skelet hekuri per te vendoaur lulet
cmimi 2 miljon te vjeter i diskutueshem
per detaje tel 0697261234

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 eri