Shitet Gjenerator 165 KVA

Numri i njoftimit: 77041 | Postuar në: 12.09.2018, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 12.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Gjenerator i markes Italiane MOSA, 165 KWA. Ne gjendje shume te mire dhe me 3 vjet garanci.
Kontakt: 0699563863

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 klevi