Shitet Biznes dhe Objekt "Durres"

Numri i njoftimit: 84596 | Postuar në: 23.02.2019, 19:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET BIZNES "FURRE BUKE" SE BASHKU ME OBJEKT 2 KATESH
Shitet Objekt 2 katesh (90) m2 secili,(kati i dyte eshte momentalisht me qera ,zyre) ne lagjen 14 (Shkozet) Durres.Objekti eshte ne rruge kryesore dhe eshte i dobishem per cdo lloj aktiviteti ,lokal,magazine,dyqan, madje eshte i volitshem edhe per shtepi banimi.Ky objekt ndodhet afer Arkes se Kursimit te kesaj lagje.
Se bashku me objektin shitet edhe Biznesi : Furre Buke me tradite 25 vjecare. NJE NDER FURRAT ME TE VJETRA NE DURRES. Ky biznes eshte me nje prodhimtari 300 Kg Miell ditore . Ne te perfshihen paisje si :Furre POLIN 130 bukshe e blere para 2 vjetesh (e re) ( 2 BRUMATICE te blera para 2 vjetesh \ 2 Sharra per prerjen e bukeve \ 2 TELAJO te gjitha keto bashkekohore e moderne dhe gjithashtu edhe gjerenatori i fuqishem per kete aktivitet . GJITHASHTU NE SHITJE PERFSHIHET EDHE MAKINA E SHPERNDARJES TIP FORD e cila ben shperndarien e Bukes.
KJO SHITJE BEHET PER ARSYE EMIGRIMI TE FAMILJES QE DISPONON KETE BIZNES DHE OBJEKT. { CMIMI 110.000 EURO I DISKUTUESHEM } NR.CEL \ 0693892912 \ 0693892911

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Dash