shitet linje industriale per pllaka gres dhe mermer

Numri i njoftimit: 90215 | Postuar në: 12.08.2020, 13:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 35.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


linja eshte italiane profesionaledhe dhe automatike
prodhohen mazaik shkalle batiskopa dhe lloje te ndryshme prerejsh.
Per cdo info shtese kontaktoni ne telefon ose ne
https://www.facebook.com/punimepllaka.gresporcelan/

 Tiranë     Kashar

 albgres