Shiten paisjet per call center

Numri i njoftimit: 91809 | Postuar në: 02.03.2022, 15:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.999 € i pa diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


* Shiten 12 PC kompjutera DELL
Ram 8GB DDR3 Procesor I5 Gen4
SSD 128 GB Karta grafike 2GB
* 10 Monitor HP dhe 4 Monitor IIYama
* Shiten 12 Kufje plantronics me fishe + 1 Bluetooth
* 11 Karrige zyre nga te cilat 7 me rrota 4 te thjeshta
* 6 Tavolina pune per 28 persona kapacitet
* 1 dollap per sende me 12 sirtare 1 dollap per dokumenta* Kompjuterat dhe kufjet plantronics jane blere tek German Computers, jane ne gjendje optimale
* Tavolinat e punes dhe karriget jane perdorur vetem 1 muaj, ne gjendje optimale.

Biznesi eshte mbyllur per arsye madhore, ky cmim eshte nje cmim SUPER OKAZION sepse nevojitet te shiten sa me shpejt.

Cmimi eshte : 2999€

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Eldi