SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIM CISTERNASH

Numri i njoftimit: 86724 | Postuar në: 18.05.2019, 11:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 32.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


SALDATRICE ME KOLLONE TE ROBOTIZUAR DHE ME HARK TE ZHYTUR , MARKA LINCOLN ELECTRIC 850 AMPER.
TE DHENAT TEKNIKE
SALDATRICE ME KOLLONE TE ROBOTIZUAR DHE ME HARK TE ZHYTUR LINCOLN ELECTRIC MODEL 7X5 ME TRUP TE LEVIZSHEM 360 GRADE.
GJATESITE DHE LARTESITE LIMITE TE PUNES SE MAKINES
PUNA NE LARTESI DERI 7 MT
PUNA NE GJATESI 5 MT FIKSE DHE ME SHINA PA FUND.
TRUPI I MAKINES ESHTE I REALIZUAR NE TUBOLAR STRUKTURAL DHE TE ELEKTROSALDUAR
MAKINA DISPONON SISTEM KUNDER RREZIMIT ME VIDE PA FUND, RREGULLIMI I SHPEJTESISE NEPERMJET INVERTERIT DHE POTENCIAMETRIT, KULLA E RROTULLIMIT 360 GRADE E POZICIONUAR MBI TRUPIN E LEVIZSHEM ME 4 RROTA TE MOTORRIZUARA TE PARASHIKUARA PER LEVIZJE NE SHINA.
VIDE PA FUND ME REDUKTOR NE KOKE PER NGRITJE PROGRESIVE DHE LINEARE
GUIDA TE FREZUARA PIRAMIDALE KUNDER VIBRIMIT
PANEL KOMANDE PER VENIEN NE FUNKSION TE MAKINES
MANUAL PERDORIMI NE GJUHEN ITALIANE DHE ANGLEZE
MAKINA ESHTE E PAJISUR ME :
- GJENERATOR LINCOLN ELECRTIC MODEL DC 655 ME FUQI 850 A
- KOKA E SALDIMIT NE HARK TE ZHYTUR PER TEL ME DIAMETER MAX 4,6 mm
- SLITA PER QENDERZIMIN E KOKES ME ZMUSO
- KAVO MASE ME MORSETE FIKSUESE + KAVO MASE PER SALDIM SERBATORESH TE RROTULLUESHME MBI RRULA
- SENSOR LAZER PER RREGULLIMIN E LARTESIVE DHE NDJEKJES SE ZMUSOVE KU DO SALDOHET
- E GJITHE MAKINA ESHTE E MBROJTUR NGA MBULESAT E SAJ NDAJ PLUHURAVE
- NGJYRA ORIGJINALE E KUQE SI NE FOTO
MAKINA ESHTE E PERDORUR SHUME PAK, PRAKTIKISHT ESHTE E RE
PER CDO INFORMAZION MUND TE NA KONTATONI NE NUMRIN E TELEFONIT – 0692902157
OSE ME E-MAIL cms.shpk@gmail.com

 Durrës     Xhafzotaj

Dërgo E-mail

 CMS INDYSTRY SHPK