MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE

Numri i njoftimit: 90331 | Postuar në: 03.02.2021, 13:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për ndërtim

Lloji i njoftimit: Shitet


Prodhuesi komplet makina propozoj MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE.Per kontakte me hollesisht ne dhe Prodhues, Viber i Whatsapp: +90 537 504 9171

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Myumyun