Montim,servisim linjave prodhuese

Numri i njoftimit: 74832 | Postuar në: 11.07.2018, 00:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 111 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Makineri industriale

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Montim,cmontim te linjave te perdorura si dhe mirmbajtjen e tyre gjate punes.
🇦🇱0672477073🇦🇱
🇲🇰0038970893951🇲🇰
🇽🇰0038345951748🇽🇰

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 Nesto 2000