shitet zetor japonez me cmim okazion

Numri i njoftimit: 89996 | Postuar në: 02.01.2020, 11:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Zetor Iseki TL 19 Në Gjendje Perfekte , Me Frez 160 Centimetra Të Gjerë dhe thika të Reja , zetori eshte me bllokazh te dyja gomat aktive njekohesisht , Zetori Leron me 2 plore dhe 3 plore , Me Hapse Brazdash , Vaj Filtra Sapo Ndruara , Bateri E Re , Shitet Për Arsye Emigrimi , Goma Të Sapo Ndruara Të Reja , Shum Ekonomik Për Sa I Përket Harxhimit , Mund Ta Provoni Si Të Dëshironi , Zetori Është Shum I Mbajtur , Me Dokumenta Të Regullta , Zetori Ndodhet Në Korçë .
Çmimi 4 Miljon E 500 Milek Çmimi İ Diskutueshem .
Për Më Shum Informacion Kontaktoni Në Nr : 0676632062

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 eri