Mobilje dhe produkte per estetike

Numri i njoftimit: 94189 | Postuar në: 02.02.2024, 14:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.550 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet biznesi Estetik per Qerpike Extension. Nese deshirohet te blihet si biznes perfshihet divani , krevati , karriga e krevatit , komodina , rafti i madh ,rafti i vogel , 4 pasqyra , 3 mbajtese muri per zbukurime , 70 paleta qerpikesh , ngjites , pinceta e cdo produkt per qerpike .
Krahas ketij opsioni eshte edhe mundesia e blerjes se mobiljeve vec e vec ne baze te nevojes ..
cdo gje eshte bere me porosi dhe perdorur shume pak muaj per arsyje largimi nga vendi .
Produktet vec e vec kane cmim tjeter ndersa biznesi me cdo gje shitet 👇

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Alda