Shiten pajisje dhe orendi per bar-kafe

Numri i njoftimit: 86775 | Postuar në: 25.06.2019, 14:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Tavolina, karrige,kolltuqe,freskuese,ndricues,televizor,tende dielli,vetrate xhami

 Tiranë     Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dërgo E-mail

 Bledi