SHITET AKTIVITETI KLINIKE DENTARE

Numri i njoftimit: 85656 | Postuar në: 10.04.2019, 01:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Klinika ka nje siperfaqje prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati dhe ka pamje nga rruga ku ofrohet mundesia e reklamimit .Ambjenti eshte i kompletuar dhe i ndare ne 2 pjese. Njera perdoret si zone pritje dhe pjesa tjeter eshte ambjenti i punes .Ky i fundit ka hapesire per 2 poltrone, ambjentet jane arreduar me arkitekt ku mbizoteron dizajni i koheve te fundit. Klinika eshte e pajisur me Poltron Dentsan, Autoklav, Plastifikues dhe Destilator, Aspirator kirurgjikal, grafi dixhitale, etj . Zona eshte shume e favorshme duke qene se eshte ne buze te rruges dhe biznesi ka klientel te ngritur, gjithashtu dhe qiraja e ambjentit eshte shume e favorshme.(arsyeja e vetme e shitjes eshte emigrimi).
Per me teper kontaktoni ne numrin 0693659691

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 endri