Shitet biznes dyqan lodrash per femije dhe artikuj shkollore

Numri i njoftimit: 94165 | Postuar në: 05.10.2023, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Biznesi me lodra per femije dhe artikuj shkollor.
Adresa rruga Muhamed Gjolleshi Tirane.
Cmimi i diskutueshem.
Nr kontakti +355692040925

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 happykids