Makine per pastrimin e drurit

Numri i njoftimit: 91840 | Postuar në: 22.03.2022, 11:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Industri të drurit dhe Përpunim të drurit

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet makine per pastrimin e drurit ,pulitrice ribaltabile professionale,
ne gjendje optimale, 100% origjinale
Perdorur vetem nga nje person

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Petrit