Frigorifer, rafte dhe pajisje supermarketi

Numri i njoftimit: 94257 | Postuar në: 15.06.2024, 21:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Per arsye emigrimi shes frigrifer, rafte, pajisje dhe cdo gje qe i duhet nje supermarketi per tu kompletuar. Cmimi i shitjes 50 mije euro i diskutushem. Nr kontakti 0692922538

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Adi