Makin shtypi offset

Numri i njoftimit: 90281 | Postuar në: 29.10.2020, 22:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet offset roland favorit 52×72 5500 euro

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Alpin