Shitet makineria e pjekjes se kafese

Numri i njoftimit: 72329 | Postuar në: 02.04.2018, 15:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohen per shitje makineria per pjekje kafeje me kapacitet 20-25 kg sistem ventilimi, pjekja behet me gaz.Makineri ne kushte shume te mira perdorimi. Cmimi 2500 euro i diskutueshem.Per me shume informacione kontaktoni ne nr cel:+355684670957gjithashtu dhe ne Viber.

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 senti