Kamer JVC

Numri i njoftimit: 94188 | Postuar në: 26.01.2024, 17:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Video kamera - Dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet kamer jvc GY-HM620
Fringo e re e pa persorur
PARAMETRAT
Three 1/3" 12-Bit CMOS Sensors
Full HD Up to 59.94p/ Records SD Video
Integrated Fujinon 23x Optical Zoom Lens
Supports .MOV, .MP4, and AVCHD 2.0
HDMI, HD-SDI Output, 2x XLR Audio Inputs

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Joel