Shitet Pedan Kamioni

Numri i njoftimit: 86722 | Postuar në: 28.10.2020, 19:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET Pedan kamioni ne gjendje shume te mire Per me teper telefononi ne nr 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Alban