Timon per Golf 1 i vitit 1976

Numri i njoftimit: 86831 | Postuar në: 10.01.2024, 08:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet ;Timon per Golf 1 i vitit 1976 ne gjendje te mire i pa demtuar. Cmimi .100 euro. Pa diskutim . Cel. +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini