OKAZION !!! Shiten tavolina dhe karrige te punuara me dore

Numri i njoftimit: 94193 | Postuar në: 20.02.2024, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.400 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe karrige / Tavolina dhe Karrige

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 9 komplete tavolina dhe karrige 6 muaj te perdorura, ne gjendje perfekte.
4 komplete tavolinash me permasa 80×180×H80cm dhe gjashte karrige, 850 euro kompleti.
4 komplete tavolinash me permasa 80×80×H80cm dhe kater karrige, 600 euro kompleti.
Kontaktoni ne numrin e telefonit: +355 69 644 8683
Tavolinat jane material hekuri dhe druri te punuara me dore.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Ibra