Kompresor kondicioneri per Mercedez A Class , B Class

Numri i njoftimit: 94157 | Postuar në: 10.01.2024, 08:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: A Class B Class

Lloji i pjesës: Pjesë klime

Çmimi: 300 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pjesë këmbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet kompresor kondicioneri ne gjendje te mire pune me prove . Mercedez A Class (W169) viti nga 2004 deri 2012 160 cdi,180 cdi, 200 cdi , edhe B Class(W245) viti nga 2005 deri 2012 180 cdi; 200 cdi . Perfshihet zmontim montim edhe mbushje me gaz . Cmimi 300 euro . Cel: +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini