Shiten 1000 m2 tokë në rrugen Liria Kamez.

Numri i njoftimit: 94116 | Postuar në: 24.03.2024, 22:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 1000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 83.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 1000 m2 tokë në rrugen Liria Kamez.Toka ndodhet buze rruges se Lagjes ne rrugen Liria Kamez,në një zonë të qetë me rruge te reja te sistemuara afer qendres Kamez. Toka arë shitet 1000 m2 x 83 euro m2. Toka është buze trotuarit dhe eshte investim qe rritet vlera cdo dite. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo