Audi A8 ne shitje

Numri i njoftimit: 94166 | Postuar në: 23.10.2023, 14:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A8

Viti: 2012

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazion!!! Shitet
📁Marka: AUDI
📁Modeli: A8
📁QUATTRO
📁Viti: 2012
📁Motorri: 2967(pa taks lluksi)
📁Karburanti: Nafte
📁Kambio: Automatik
📁Kilometra: 320000
📁Lista e Opsioneve:
▪️Ngrofje sendilesh
▪️Sensor parkimi+ kamera 360*
▪️Perde elektrike anesore+mbrapa
▪️Pasqyrat elektrike me palosje
▪️Pasqyra joverbuese
▪️Difuzor facelift
▪️Disqe s8
▪️Targ e personalizuar
▪️Efficiency
▪️Baxho xhami
▪️Black edition
▪️2 celsa
▪️Sistem muzike Bose
▪️Auto Start&Stop
▪️Komandi ne timon
▪️Marsha ne timon
▪️Bagazh mbyllje me buton
▪️Sensor dritash
▪️Sensor shiu
▪️Dyer me thithje
▪️Timon me pozicionim elektrik
▪️Ambient lighting
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Kontaktoni 069 53 86 338 si dhe ne WhatsApp

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Alban