Jepet me qera

Numri i njoftimit: 59705 | Postuar në: 15.04.2021, 17:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE!! Dhoma plazhi ne Borsh, 25 meter nga deti te mobiluara me te gjitha kushtet.Disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona dhe apartamente 1+1 te pershtatshem per 4 persona. Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni:
Tel 0695386338
WhatsApp 0696124416

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Alban