Major Security Ofrohen vend pune Security Statik Durres

Numri i njoftimit: 94195 | Postuar në: 24.02.2024, 09:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:

1.Mosha e preferuar 23-50 vjec.

2.Të ketë aftesi shume te mira komunikimi

3.Të njohe dhe zbatoje kodin e etikes dhe te sillet ne menyre profesionale

4.Te ketë perfunduar arsimin e mesem

Per informacion te metejshem kontakto ne numrin e telefonit:Cel. : +355688010101

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Major Security