Opel astra 1.9 nafte

Numri i njoftimit: 94187 | Postuar në: 16.01.2024, 14:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1995

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 250000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.200 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Opel astra
Motorr 1.9 nafte
Letra te sapo prera koalidim deri ne 2025
Makina eshte e paster dhe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

 Durrës     Durrës

 Mario