Shitet Vile 2 -Kate, ne Hamallaj ( Gjiri i Lalzit) Durres

Numri i njoftimit: 91930 | Postuar në: 24.03.2024, 22:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 210

Numri i kateve: 2

Ngrohja: Qendrore

Sipërfaqja e oborrit: 469

Çmimi: 207.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Vile 2 -Kateshe, ne Hamallaj ( Gjiri i Lalzit) Durres. Vila eshte e ndare ne 2 kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 210 m2 dhe siperfaqe trualli 469 m2. Kati i pare ka dhome ndenje me aneks gatimi, dhome gjumi koridori , 2 tualete dhe verande,Kati i dyte ka nje sallon ndenje/dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe nje ballkon. Vila ka nje kopesht te gjelberuar te rrethuar me nje mur dekorativ dhe porte.Vila ka hipoteke per siperfaqen ndertimore dhe truallin. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni.

 Durrës     Ishëm

Dërgo E-mail

 Primo