Shitet Apartament 2+1 ne Maminas Durres.

Numri i njoftimit: 94196 | Postuar në: 27.02.2024, 15:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 87

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 32.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament 2+1 ne Maminas Durres. Apartamenti ka siperfaqe 87 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te. Apartamenti organizohet: nga koridori shperndares ne dhome ndenje/ kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo