Biciklet 28" Viktoria Manufakture 11.8 Hibrite viti 2022

Numri i njoftimit: 94158 | Postuar në: 10.01.2024, 08:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2 €

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Biçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet : Biciklet 28" Elektrike Viktoria Manufakture 11.8 viti 2022 me 1000 km . Motorri dhe impjanti Bosch PerformanceLine CX. Reduktor 5 marrshe. Sistemi frenimit Magura . Amortizator shock absorber komandohet sipas rruges . Shpejtesia me prezencen e motorrit deri 25km .Bateria 2 celsa , bllokuesi siguris 2 celsa . Ndricimi per naten para dhe mbrapa . Te gjith aksesoret origjinal . Cel: +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini