Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne Babrru Tirane

Numri i njoftimit: 93095 | Postuar në: 27.02.2024, 15:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 88

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 205

Çmimi: 75.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne rrugen Dervish Luzha Babrru Tirane. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 87.5 m2 dhe Sip. truall 205 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe veranda.Shtepia eshte ndertim i llogaritur per 3- kate. Shtepia eshte ne nje zone me rruge te asfaltuara dhe te qete dhe me te gjitha sherbimet. Shtepia ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone mos hezitoni te telefononi.

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Primo