Apartamente pushimi

Numri i njoftimit: 56165 | Postuar në: 21.10.2023, 22:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


OFERTE!! apartment 1+1 me qera ne Radhime i mobiluarme te gjitha kushtet:dhome gjumi,guzhine,frigorifer,wifi,tv,lavatrice,kondicioner,tualet,ballkon me pamje nga deti kati I trete me ashensor 60 meter large detit.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper kontaktoni ne 069 61 24 416 si dhe ne WhatsApp

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Alban