Flamur origjina HARLEY-DAVIDSON oferte

Numri i njoftimit: 94194 | Postuar në: 20.02.2024, 20:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 46 €

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pajisjë për motorrë/motoçikleta

Lloji i njoftimit: Shitet


🔸Harley-Davidson® 115th Anniversary Limited edition Flag Kit, Sissy Bar🎯
🔸Kompleti i flamurit me botim të kufizuar të Harley-Davidson® për 115 vjetorin
🔸Flamuri përkujtimor i 115-vjetorit eshte bërë me pëlhurë të thurura poliester të cilësisë së lartë për ngjyrë më të pasur dhe të qepura me qepje "këllëf jastëku" për qëndrueshmëri të shtuar.
🔸Sissy Bar Mount. Disponohet në konfigurimet e montimit të mbajtësit të bagazhit/çantës së shalës Tour-Pak® dhe montimit të shiritit sissy.
🔸Flamujt janë krijuar për përdorim në paradë dhe ne perditshmeri.
🔸Përfshin: flamurin e 115-vjetorit, direkun e flamurit dhe materialet e montimit.
🔸Përshtatet me shufrat Sissy (përveç kapakëve mini dhe të shkurtër me mbajtëse jastëkë mbështetës)
🔸E krijuar nga dizajnerët elegante të Harley-Davidson®
🔸Gjithashtu nje ide fantastike dhurate per veten apo miqte tuaj😉🎁😍🤗
Cmimi oferte 46€ 😍🎯
🔸Gjithmonë me ofertat me të mira🤗.
🔸Produkte të vecanta, Unike.
🔸Best quality
🔸Best prices😉
🔸Porosi inbox📥 or WhatsApp 📲 0698496530.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Elona Topra