Toke renore divjake

Numri i njoftimit: 87891 | Postuar në: 14.11.2019, 20:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 5000

Lloj i tokës: Bujqësore

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet siperfaqe 5 dynum toke,
Toke bujqesore dhe shume pjellore ne divjake ,zona shtegu i grekut..kontakt whatsap +393457249267

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 andrea