Krik per ndrimin e gomes per Audi Volkzwagen etj

Numri i njoftimit: 77020 | Postuar në: 10.01.2024, 08:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Pajisje / Aksesore të automobilave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet krik i ri i pa perdorur per ndrrimin e gomes Audi Volkzwagen etj. Cmimi 30 euro . Cel ;+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Auto Altini