Shiten..Disqe freni Ford Tranzit viti 1994 te reja para pas

Numri i njoftimit: 1406878 | Postuar në: 16.10.2019, 08:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Ford tranzit 1994 tamburo para 2 tamburo pas 2 te reja cmimi 15000 lek 4 cop. Te reja ne kuti marka Lockheed me part namber te parat BG 2662 te pasmet BF 316 ne foto jane dhe diametrat DELPHI AP LOCKEED origjinale jane edhe gominat e para 4 cop.Te blera ne Angli .Shiten per arsye mos perdorimi jo per biznes. Flm. .Kontaktoni me cel.+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin